Ferhatpaşa Kiralık Forklift

Ferhatpaşa Kiralık Forklift 0537 819 27 71

3db85ecd04136018bc3904363507b3fdFerhatpaşa kiralık forklift firması olarak talebiniz doğrultusunda uygun tonajdaki ve fonksiyonel forklift ve operatörümüz ile dilediğiniz saatte indirme / bindirme, yük boşaltma, yükleme işlemi yapılır.

Forklift kiralama alanında çözüm sunarak işletmelerin iş yükünü hafifletmek ve hızlı aksiyon alabilmelerini amaçlayan şirketimiz, sektörde önemli bir rol oynamaktadır. İhtiyaca yönelik araçlarımız ve profesyonel kadromuz ile 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak istif etmek için kullanılırlar. Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan modelleri de vardır. 1 Tondan 90 tona kadar kapasiteli olabilirler. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu, Benzin motorlu ve LPG motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için AC ve DC akımla çalışabilen elektrik motorlu akü ile çalışan tipleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir