KURUMSAL

jungheinrich-forklift-servisiİstanbul Sancaktepe  bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız Linde, Still, Komatsu, Toyota, Heli ve bir çok markalı forkliftlerin teknik servis ve yedek parça hizmetini vermekteyiz. Forkift konusunda geniş yedek parça sermayesine ve geniş parça stokuna sahip kaliteli ve güvenli hizmet veren bir firmayız.

Kalite ve sorumluluklarımız esasına dayalı olarak gerek elimizde bulunan stoklarımızla gerek elimizdeki bilgisayar ve teknolojiyle ve gerekse tecrübeli teknik servis arkadaşlarımızla sorunsuz kaliteli önceliğimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olan müşteri ayrımı yapmaksızın her müşterinin özel olduğunu düşünen bir hizmet anlayışına sahip olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterimizin hizmetindeyiz, Düşünme ve hareket etme şeklimizi belirleyen onlardır. Bizim için, müşteriler güvenilir birer ortaktır. Görevimizin, müşterilerimizin başarısında yapıcı bir şekilde işbirliği sağladığını düşünüyoruz. Uzun vadeli başarımızı garantileyebilmenin tek yolu budur, müşteri memnuniyeti, her zaman çalışma pratiğimizin odak noktasıdır. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve istekleri, işimiz için yol gösterici ilkedir. Bunlar, her çalışan için hem bir görev hem de bir teşviktir.

Gücümüz müşterek emeğimizdir. Bunun temeli ise tüm çalışanların uzmanlığı ve kendini adamışlığıdır. Teknik servis, yedek parça ve forklift kiralama konusunda ’da 7/24 hizmet vermek, gerekli tecrübe ve stoka sahip bulunmaktayız. Donanımlı servis araçlarımız ve konusunda uzman teknik servis personellerimiz, yedek parça ve sorumluluğuz doğrultusunda Türkiye illerine servis hizmeti vermekteyiz. Polat Forklift işinde uzman bir ekibe sahiptir. Ayrıca çalışan tüm personel iş güvenliği eğitimlerini almış operatörlük belgesine sahip olarak servis vermekteyiz.

Kısacası Biz kimiz? = biz bütün müşterilerimizin her konuda çözüm ortağıyız.